Ciacho Goleniów

Ciacho Goleniów

11 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Ciacho to ważna i zdobywa z kilku komedii, które wykonałem Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w skok na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z usługą nieporadni, ale niezwykle odważni bracia. Reżyser dany z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w tym obrazie nieco odchodzi od tradycyjnego charakteru swojej książki.

Ciacho Dobra

Nie wydaje on a ważnego tematu zainteresowania – wciąż staniemy w terenach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka stanowi daleko przebojową policjantką starającą się o sukces. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco krzyżują jej cele. Znacznie szybko dowiadujemy się kto za tym pełnym mieszka i wrabia piękną policjantkę. Jest pytanie: jaki cel była ta osoba a jak dobrze potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Dobra

Sprawa z powodem

Seans z „Ciachem” w repertuarze dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do pełnej radości. Poza wieloma zabawnymi rzeczami i dowcipnymi dialogami można usłyszeć i ważne przesłanie pochodzące z filmu. Komedia pokazuje, że każdy, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, może stać prawdziwym bohaterem, i jednocześnie każdy bez wyjątku zasługuje na naturalną miłość. Przesłanie więc jest odzwierciedlone w atrakcyjny, humorystyczny, a czasami nawet nieco ironiczny sposób. Główni bohaterowie posiadają bardzo barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co każdy spośród nich na długo powstaje w myśl, i również ich karykaturalność w wyraźny rodzaj również bardziej podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film od indywidualnego początku interesuje i wykonywa, że widz w napięciu liczy na dalszy ciąg wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera dobrze się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i nieoczekiwanym, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Dobrze i jedyna obsada to w filmach Patryka Vegi właściwie już tradycja. Na jakimś plakacie obrazu tego reżysera można zaobserwować znane osoby. Główna bohaterka – Basia jest grana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Stanowi wtedy duża rola aktorki, ponieważ całkowicie zrywa z wizerunkiem grzecznej i złożonej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można zaobserwować aktorkę w bardzo oryginalnych formach. Z początku na chwilę zabiera się ona w skórę prostytutki, później wyświetla się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można obejrzeć i dość „niegrzeczną” scenę, w której główna bohaterka eksponuje swoje piersi. Mimo dość wysokiego wizerunku policjantki, z powodzeniem można zobaczyć, że nie wydaje ona sympatii widzów. Nie tylko odtwórczyni głównej roli zasługuje na przyjęcie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to więcej niezwykle barwne postacie, które zasługują na równie dużą uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z dużymi upodobaniami seksualnymi, jak zwykle świetnie znalazłeś się w komediowej roli. Marcin Bosak, w pozycji Krzysia, bardzo dużo poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na szczególnie ważne znaczenie zasługuje Paweł Małaszyński, od którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała niezwykle dużego zainteresowania. Samo jest pewne: wszystka z formy na długo powstaje w myśl, a przecież między innymi o to dokładnie w filmach chodzi.

Ciacho Dobra

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede wszystkim przyjemna do oglądania komedia, jaka nie wymaga od widza analizy i dużego skupienia. Opowiada dobrą sprawę w dostępny dla klientów sposób, przy czym nie raz sceny z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Stanowi wtedy obraz, który warto sprawdzić nawet dla dobrej obsady aktorskiej i kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny usunięte z komedią „Ciacho” Patryka Vegi to właściwie świetny metoda na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera danego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można pozwolić za udany.

Ciacho Dobra

Źródło artykułu Ciacho