Koszulki Miodowe lata Nowogard

Koszulki Miodowe lata Nowogard

3 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

“Miodowe lata” to ponadczasowy program, który od dekad gości na ekranach telewizorów w wielu polskich domach. Nieustannie cieszy się dużą sławą, nawet wśród młodszych widzów, którzy dopiero poznają losy i perypetie dwóch zaprzyjaźnionych małżeństw, mieszkających w kamienicy przy ulicy Wolskiej 33. Program został wyprodukowany na licencji zagranicznego “The Honeymooners”. Oglądając “Miodowe lata” aż ciężko pojąć, że cały program jest przedstawieniem teatralnym.

Koszulki Miodowe lata Karlino

 

Został on wystawiony na żywo, przy publice w teatrze Żydowskim w Warszawie. Nadawanie programu w telewizji rozpoczęła się w 1998, a zakończyła w 2003 roku. Pokazano go w 131 odcinkach, podzielonych na 9 sezonów. W 2004 roku podjęto się kontynuacji programu, która została wypuszczona w 17 odcinkach pod tytułem „Całkiem nowe lata miodowe”. Obecnie powtórki programu często emitowane są na różnorodnych stacjach telewizyjnych. Można je również bez problemu znaleźć w internecie wyszukując frazę miodowe lata online, lub miodowe lata odcinki, są one dostępne na naszej witrynie.

Koszulki Miodowe lata Karlino

telenowela opowiada o perypetiach dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą małżeństw. Głównymi postaciami są Karol Krawczyk (grany przez Cezarego Żaka), motorniczy tramwaju, oraz jego najlepszy przyjaciel Tadeusz Norek (grany przez Artura Barcisia), pracownik kanałów. Są oni żonatymi mężczyznami w średnim wieku, którzy ciągle poszukują sposobów na wzbogacenie się i wejście w posiadanie sporej pieniędzy. Działania prowadzone przez nich w tym celu, przeważnie kończą się porażkom i wplątują ich w kłopoty. Przyjaciele są nierozgarnięci i bezmyślni, ciągle popadają w sprzeczki między sobą. Dzięki ich optymizmowi i pogodzie ducha prawie zawsze udaje im się z nich wyjść bez konsekwencji, wiedzą również, że ich przyjaźń jest ciągła i nie potrafią bez siebie funkcjonować.

Koszulki Miodowe lata Karlino

Karol Krawczyk to osoba nieco nieugięta, często chodzi zdenerwowany, więc nietrudno wytrącić go z równowagi, co często robi przyjaciel Norek. Jest niezwykle sprytny, zawsze obmyśla nowe plany, dzięki którym nareszcie uda mu się zarobić. Do swoich pomysłów zawsze udaje mu się namówić Norka, który zawsze ulega dominującemu charakterowi przyjaciela. Niestety pomysły te zawsze kończą się problemami. Jako motorniczy, Krawczyk śni o kierowaniu nowoczesnego tramwaju, niskopodłogowego i klimatyzowanego. Jednak rzeczywistość daleka jest od marzeń, bohater od dekad prowadzi tramwaj starego typu. Kariera stanowi ważny element jego życia, nawet kiedy śpi, często śni o tramwajach. Cechą wyróżniającą Karola, będąca obiektem wielu kawałów jest jego otyłość. Osobą, której najchętniej nigdy by nie widywał, jest jego teściowa, ukochana matka Aliny-Zofia Rudnik. Pomimo nerwowego charakteru, Krawczyk w głębi serca jest ciepłą osobą, ceniąca sobie przyjaźń Norka. Pomimo wielu sporów bohaterowie zawsze się dochodzą do porozumienia.

Koszulki Miodowe lata Karlino

Tadeusz Norek pracuje w warszawskich kanałach. Ze względu na swoje opanowane i pogodne usposobienie zawsze ulega Karolowi i pomaga mu w realizacji nie do końca przemyślanych i niepoważnych pomysłów. Jego postać jest opozycją dla osoby Karola. Tadeusz jest spokojny i chudy. Niepozorna sylwetka nie wyklucza jednak faktu, że zawsze zagląda do lodówki Krawczyków, często je z nimi obiad.

Równie interesującymi postaciami, których usposobienie i podejście do życia mocno kontrastuje z charakterem Karola i Tadeusza są ich żony: Danuta Norek (grana przez Dorotę Chotecką), oraz Alina Krawczyk (grana przez Agnieszkę Pilaszewską, a później Katarzynę Żak). Kobiety ciągle krytykują szalone pomysły swoich mężów, jednak nie są w stanie powstrzymać ich przed wpadnięciem w kolejne problemy.
Danuta jest kobietą o bardzo dominującym usposobieniu, jest bezkompromisowa i często agresywna w stosunku do swojego męża Norka.
Alina jest jej opozycją, jest kobietą opanowaną, znosi wszystkie absurdalne pomysły Karola, jednak często stara się go powstrzymać przed wplątaniem się w kolejne tarapaty. Pomimo swojego spokojnego charakteru, potrafi jedną ripostą odebrać Karolowi wszystkie jego argumenty. Życie w roli kury domowej nie do końca jej pomaga, często narzeka na to, że mąż nie pozwala jej podjąć pracy zawodowej.

Koszulki Miodowe lata Karlino

KOSZULKI MIODOWE LATA
Koszulki z kultowymi tekstami i motywami z serii to znakomity pomysł na prezent dla każdego fana “Miodowych lat”. Dostępnych jest wiele ciekawych wzorów, które z pewnością przypadną wam do gustu. Znajdziecie je w zakładce “koszulki miodowe lata”. Cytaty, które się na nich znajdują to na przykład klasyczne powiedzenia Karola „Czego stoisz na torach?”, „Nie Karoluj mi tu teraz”, czy najpopularniejsza cytat Danki „Tadzik! Na górę!”. Dostępne są w rozmiarach od XS do XXL w cenie 44, 90 zł (bez koszulki „Albatrosy”, która kosztuje 49, 90 zł).

Koszulki Miodowe lata Karlino

Zobacz również serial miodowe lata