Opony używane Czaplinek

Opony używane Czaplinek

24 czerwca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

Opony Michelin uważane są za jakieś z najciekawszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można stosować zimą.

Opony używane Chojna

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyznanie ekspertów a mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również potwierdzenie tych decyzji w wyniku wielu testów i prób. Do najpopularniejszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo delikatne parametry niezależnie od godziny roku,
– wysoką wytrzymałość na wybranie co jest pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Chojna

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można jeździć też w zimie. Nie należy ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie różnią się z nich parametrami. Świetnie przydają się dla samochodów w wartości małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to znaczy się bardzo przydatnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Opony używane Chojna

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na krótkiej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Chojna

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała znacznie pozytywną jakość hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem czerpać z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale zawsze atakującą z momentu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są szczególnie dla nich potrzebne, co świadczy tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zamierzamy mieć z opon cały rok, bez konieczności wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ nabędziemy w rozmiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Chojna

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami też wyjątkowo korzystnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Kluczowym jest wykorzystanie do jej formy innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim istotnym czynnikiem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia i zaawansowanej technik, zastosowanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który został opracowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które gwarantują dobrą przyczepność na krótkiej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co wpływa na silne strony jezdne na śniegu. Najistotniejszym czynnikiem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całej wysokości bieżnika zapewniają wysokie jakości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Chojna

Zobacz również Tanie opony