Seks Tychowo  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Tychowo zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Doradca Finansowy

1. Przeciętna osoba uprawiając seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie niszcz się, jeśli masz, że końcu nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo wartościowych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera fizycznego lub podczas bycia przez niego pitym. Rozlicza się, że przez takie „zabawy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Rozlicza się, iż w terenach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość osób uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne mienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo ciekawe. Większość pań nie ma i nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni kobiety najbardziej, jest z serii facet, który podczas seksu jest absolutnie lekki natomiast nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do ostatniego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U osób mięśnie te płacą za zaciskanie pochwy, to dobrze wytrenowane tworzą ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy także samej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich ma kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo podniecające, zaś tym, co 70% określiło jako dużo nieatrakcyjne, jest za mocny makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Pomimo tego, niewierność to kolejny najczęstszy powód rozpadu kontaktów z dużym stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez względu na jakości.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie sporych kwocie mięsa, czosnku natomiast cebuli, oraz najbardziej- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdy jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w wypadku kobiet). Jeżeli Twój partner nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy problem nie leży dopiero w dodatku Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety prawdopodobnie być korzystna w efektach. Warto dodać, że produkty (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów tworzonych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeśli kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety możnej w warzywa oraz produkty (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli oraz czosnku, jakie potrafią psuć smak oraz zapach śluzu pochwowego) nadal boryka się z nieprzyjemnym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić wyciąg z żurawiny, by pytać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- złote będzie spanie bez bielizny, i w rozwoju dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla dzieci po zrobieniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, który planuje dobre PH dla okolic intymnych. Warto i udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% osób jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność jest tymże mocniejsza, im bardziej spięta jest Twoja partnerka, to okazje na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, masz stosunkowo niewielkie. Gdy jednak wolisz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Szczecinek zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz również  Seks telefon